Mobilifest

Mobilya Dekorasyon Festivali

Bumerang Üyelik

İşinize Değer Katar





AYRICALIKLAR DÜNYASI BUMERANG



Satış kanallarınıza yönlendirme olanakları

Paylaşım sayfalarınızda satış-pazarlama yaptığınız web sitelerine linkler verebilirsiniz. Bu şekilde ziyaretçilerin ürünlerinize hızla ulaşma imkanı olacaktır. Eğer ürünlerinizi kendi web sitenizde satıyor iseniz sitenize de link açabilir ve sattığınız ürünlere ve sitenize daha fazla ziyaretçi ulaşımı sağlarsınız.





Üst seviye şirket tanıtımı

Profil sayfanızda açılacak olan hakkımızda kısmında kendiniz, markanız yada şirketiniz hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz. Burada hizmet alanlarınız, referanslarınız, satış noktalarınız hakkında yazılarınız ile ziyaretçileri bilgilendirebilirsiniz. Çalışma sisteminiz Yurt içi / Yurt dışı pazarlara ürünleriniz ve çalışma sisteminiz üzerine bilgilendirme yaparak profesyonel müşterilere ulaşma olanaklarını arttırabilirsiniz.





Profil sayfanızdan kolay hızlı erişim imkanları

Ziyaretçiler profil sayfanızda ki mail, telefon, adres, web site linkinizle bir tık ile ulaşabilecek ve sizlerle hızla iletişime geçebilecekler. Sosyal medya sayfalarınıza aaçaçağınız linkler ile bu alanlardaki ziyaretçi ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.





Özel ürün istatistikleri

Ürün istatistikleri konusunda bilgilendirme alırsınız. Ayın en beğenilen paylaşımı, yılın en beğenilen paylaşımı gibi konularda bilgilendirilirsiniz. Seçtiğiniz kategoride en beğenilen ürünler ile ilgili istatistiksel bilgileri alabilirsiniz. Aynı bilgiler yıllık olarakta değerlendirilir.





BUMERANG ÜYELİK KARŞILAŞTIR



Üye
Bumerang
Şirket Profil Bilgileri
Sınırsız paylaşım ve ziyaretçi beğenileri
Takip etme Takipçiler edinme
Beğendiklerinizi profil sayfanızda görün
Ziyaretçileri satış kanallarınıza yönlendirebilme
Üst seviye şirket tanıtım olanakları
Profil sayfanızdan kolay ve hızlı erişimler
Özel ürün istatistikleri edinme






















Sitemap | mobilifest © 2024 | interbim.com